Telefon
WhatsApp

24 Ürün gösteriliyor

TK-1017 BOYALI SIFIR ATIK SETİ
İncele
TK-1018A/B/C/D PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1021A BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1022 PASLANMAZ SIFIR ATIK SETİ
İncele
1033A 4'LÜ PASLANMAZ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
İncele
1035 4'LÜ BOYALI GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
İncele
1031 4'LÜ PASLANMAZ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
İncele
1037 4'LÜ BOYALI GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
İncele
TK-1001 BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1033 4LÜ +PİL ATIK PASLANMAZ GERİ DÖNÜŞÜM ÜNİTESİ
İncele
TK-1002A PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1003A BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TM-1004A PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1005A BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1006A PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1007A BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1008A PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1009A BOYALI SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1012A PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTULARI
İncele
TK-1022D PASLANMAZ SIFIR ATIK KOVASI
İncele
TK-1018D PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTUSU
İncele
TK-1021D BOYALI SIFIR ATIK KUTUSU
İncele
TK-1001D BOYALI SIFIR ATIK KUTUSU
İncele
TK-1002D PASLANMAZ SIFIR ATIK KUTUSU
İncele

31 kayıttan 1 - 24 arasındaki kayıtlar gösteriliyor


sıfır atık geri dönüşüm setleri

sıfır atık geri dönüşüm setleri öncelikli olarak sıfır atık projesi kapsamında kullanılan ve sıfır atık geri dönüşüm kutuları gereksinimleri ile birbirinden farklılıklar gösteren çeşitleri ile üretilmişlerdir. sıfır atık geri dönüşüm setleri amacına uygun olarak kullanılmakla beraber daha çok israfın önüne geçebilmek ve farklı bir bilinç kazandırmak adına kullanılır.

bilinçli bir tüketim alışkanlığı kazandırmak adına geliştirilen sıfır atık projeleri bir bütünlük içinde ele alınır. sıfır atık geri dönüşüm için atık pil, kâğıt ve atık cam ürünleri olmak üzere kısımlara ayrılmışlardır.

sıfır atık geri dönüşüm setleri özellikleri

sıfır atık geri dönüşüm setleri öncelikle sıfır atık yönetmeliğine uygun olarak üretildiği takdirde amacına ulaşmış olacaktır. i̇stenilen atık çeşitlerine göre dizayn edilen ve farklı renk seçenekleri ile farkında olma bilinci oluşturmaya çalışılan bir alana hizmet ederler. en çok da kaynakların verimli ve düzenli bir şekilde kullanılması esasına dayalı olarak üretimleri yapılan geri dönüşüm kutuları kurumların en çok ettiği ürünler arasında yerini almışlardır.

çeşitli özellikleri bakımından değişiklik göstermekle beraber en çok tercih edilen renklerin niteliklerine ayrıştırılmış olan renk skalasına sahiptirler. renklerin özelliklerine göre açıklayıcı unsurların da bir arada bulunduğu ve geri dönüşüm alışkanlığının kazandırılması esas alınarak paket tercihleri yapılır.

hacim ve kapasite olarak kullanılacak olan ortama göre değişiklik gösterse de ortak amaca hizmet eder. daha çok bireylerin israf etme alışkanlıklarının ortadan kaldırılarak yararlı olabilme alışkanlığını edinmeleri adına oluşturulan projeye destek sunulması esasına dayanır.

sıfır atık geri dönüşüm setleri kullanımı

sıfır atık geri dönüşüm setleri ambalaj atık konteyner ve diğer atık kovaları ile birlikte set halinde de bulunabilen kovaların hacim ve kapasiteleri ile birlikte bir bütünlük içinde bulunurlar. en çok da israf etme gibi olumsuz davranışları ortadan kaldırarak daha çok renkleri ile dikkat çekilmeye çalışılır.

amaç olarak daha çok hedef kitleye bilinçli olma niteliği kazandırma amacıyla hazırlanmış olması ve kurumların ayrılmaz ürünleri arasında yer almasını da sağlamıştır. örneğin plastik sıfır atıklar için geri dönüşüm kutuları atık pil, atık kâğıt ve atık kutusu cam şeklinde sıralanması ile birlikte ön plana çıkmıştır. sıfır atık geri dönüşüm setlerini firmamızdan satın alabilirsiniz.