Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

TEKNİK KONTEYNER, dünya kaynaklarının verimli kullanımının gerekliliğine inanan, kuruluşunun üzerinden uzun yıllar geçmiş köklü bir firmadır. 2013 yılından bu güne kadar müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başararak günümüze kalitesini özenle taşımıştır.  30 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip kişiler tarafından kurulan TEKNİK KONTEYNER, geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında atık alanında farkındalık artırmayı hedefleyen bir markadır. 

İstanbul’un 39 ilçesi olan Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine aynı gün, Türkiye’nin 81 iline ise verilen teslimat süresi içinde TEKNİK Konteyner olarak teslimatımızı tamamlamaktayız.

TEKNİK KONTEYNER, sürdürülebilir bir çevre için hem bugünün hem de geleceğin kaynaklarını önemser. "Temiz Yaşam Alanları" misyonuyla gelecek nesillere daha sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunar.

TEKNİK KONTEYNER PLASTİK ENDÜSTRİYEL ÇEVRE EKİPMANLARI İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.