Telefon
WhatsApp
Çöp Konteyneri Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Çöp Konteyneri Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Çöp Konteyneri Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Çöp konteyneri günümüzde hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Evimizdeki mutfakta, ofisimizdeki çalışma masamızın altında ve ya neredeyse her sokak başında bir çöp konteyneri ile karşılaşmaktayız. Çöp konteynerlerini sınıflandırırken yapıldığı malzemeye göre sınıflandırabileceğimiz gibi (örneğin metal çöp konteyneri ve plastik çöp konteyneri vb.) kullanım amacına göre de sınıflandırabiliriz (örneğin dış mekan kolon küllük ve tıbbi atık çöp konteyneri vb.)

Teknik Konteyner olarak bizden satın aldığınız ürünlerinizi size ulaştırmak için hummalı bir çalışma yapıyoruz. Öncelikle siparişiniz onaylanır onaylanmaz teslim almak istediğiniz adresin bölgesi üstünde çalışıyoruz. İstediğiniz ürünün boyutuna göre kendi getirme maliyetimizi hesaplıyoruz. Daha sonra anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinden fiyat teklifi alarak bunları da tabloya kaydediyoruz. Son aşama olarak ambarlardan boşta duran kamyon ya da kamyonet varsa bu araçların sahipleri ile iletişime geçerek teslim almak istediğiniz bölgeye göre en kısa sürede ve en düşük fiyata götürme sözü veren kamyon sahibinin teklifini de tablomuza işliyoruz.

Fiyat aşamasını çalıştıktan sonra eğer siparişiniz kargoda ya da ambarda kırılmayacak bir ürünse örneğin U Tipi Küllüklü Dış Mekan Çöp Kovası gibi kargo şirketine ya da ambardan çıkacak olan kamyon/kamyonete teslim ederek adresinize ulaşıp tarafınızca teslim alınmasına kadar izlemesini gerçekleştiriyoruz.

Satın aldığınız ürün kargo ya da ambarda kırılabilecek bir ürünse örneğin 120 Litre Plastik Tıbbi Atık Konteyneri gibi gün içinde teslim etmemiz için önceden planlanmış bir siparişimiz yoksa size siparişinizle aynı günde teslimat yapmak için kendi teslimat aracımızla yola çıkıyoruz. Yola çıkmadan önce, adrese yaklaştığımız ve teslimat sonrası sizle iletişime geçerek bilgilendirmelerimizi yapıyoruz. Müşteri memnuniyetinizi ölçmek için kimi teslimatlardan sonra bir anket ile düşüncelerinizi alıyoruz.

Teknik Konteyner Ürün Sipariş Süreci

Teknik Konteyner olarak sipariş verdiğiniz her ürün için detaylı ve kapsamlı bir teslimat süreci planlıyoruz ve size en kısa sürede teslimatlar gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize mail yoluyla info@teknikkonteyner.com.tr ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz 0216 309 09 80. Bir diğer markamızı ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Paylaş: